|
|
|

Bestellingen vanuit Nederland: Bij bestellingen vanaf € 20,00 betaalt u geen verzend- en administratiekosten. Bij bestellingen tot € 20,00 betaalt u € 2,50 administratiekosten.
Bestellingen vanuit België: Bij bestellingen vanaf €75,00 betaalt u geen verzend- en administratiekosten Bij bestellingen tussen de €20,00 en €75,00 betaalt u €2,50 verzendkosten Bij bestellingen tot €20,00 betaalt u €2,50 verzendkosten + €2,50 administratiekosten.
Voor verzending naar landen buiten Nederland en België berekenen wij de geldende PostNL verzendtarieven aan u door.
Bij verzending van abonnementen van onze uitgeverij brengen wij verzendkosten in rekening.
|

 |
| Titel: | Augustinus een reisverhaal |
| Auteur: | Gaby Quicke |
| Prijs: | € 15,00 |
| |
| Samenvatting: | Gaby Quicke, theoloog en twintig jaar priester in het bisdom Brugge, is thans als priester in zending werkzaam in Beiroet. Net voor zijn vertrek bracht hij dit boek uit, waarin hij een ander reisverhaal vertelt: het verhaal van Augustinus.
Gaby Quicke volgt in dit boek het turbulente leven van de heilige. Hij vertelt over de regel die Augustinus schreef voor de priesters die met hem in gemeenschap leefden en geeft een overzicht van de voornaamste thema’s uit zijn geschriften. Augustinus komt vaak zelf aan het woord, waardoor de lezer het gevoel krijgt hem persoonlijk te leren kennen.
Gaby Quicke is ervan overtuigd dat Augustinus oriëntatie kan bieden aan de zoekende mens en inspiratie aan de samenleving, dat hij diepte kan geven aan het geloof. Zijn boek levert een bijdrage tot het herontdekken van deze eminente persoonlijkheid uit de christelijke traditie en tot herbronning van het spirituele leven. |
| |
| Categorie: | Biografieën, Halewijn |
| |
| Aantal pagina's: | 128 |
| Leverbaar: | Deze titel is helaas uitverkocht |
|
 |
|
Diverse bezoekers die dit artikel kochten, bestelden ook één of meer van de volgende titels:
Klik op onderstaande links om verder te gaan...
|
|