|
|
|
Bij bestellingen vanuit Nederland of België boven de €75,00 betaalt u geen verzendkosten.
Bij bestellingen van minder dan €75,00 brengen wij u een tegemoetkoming in de verzendkosten van € 2,75 in rekening.
Bij orders beneden de €12,50 brengen wij tevens €1,50 administratiekosten in rekening.
Voor verzendingen naar landen buiten Nederland en België berekenen wij de geldende TNT-verzendtarieven aan u door.
|

 |
| Titel: | CD Daar is het daglicht |
| Auteur: | Michael Steehouder |
| Prijs: | € 18,00 |
| |
|
| |
| Samenvatting: | In het oratorium worden schepping en verrijzenis sterk met elkaar verbonden, naar een oude traditie in de liturgie. Zoals de schepping Gods antwoord is op de chaos en de leegte van ‘in den beginne’, zo is Christus’ opstanding het antwoord op de chaos en leegte die zijn dood naliet. Schepping en opstanding zijn - hoe wankel en onzeker ons geloof ook is - ons houvast tegen chaos en leegte.
De schepping wordt bezongen in zes trefwoorden: Licht, , Mens, Aarde, Lucht, Vuur en Water. Het zevende deel, Leven, gaat over de Verrijzenis. Hierin wordt niet alleen het verrijzenisverhaal zelf verteld, maar ook het Emmaüs-verhaal. Het oratorium wordt afgesloten met een danklied en een zegenlied.
Het oratorium kan als concert worden uitgevoerd, waarbij ook voor het publiek een rol is weggelegd. Het kan ook als liturgie gevierd worden. Als paasviering wordt het oratorium in twee delen gesplist. Het eerste deel wordt gevierd in de paasnacht, en het eindigt met een Verrijzenisgezang. Op paasochtend wordt het slot van de nachtviering herhaald en vervolgd.
|
| |
| Categorie: | Liturgische muziek |
| |
| Levertijd: | 5 werkdagen |
 |
 |
|
Diverse bezoekers die dit artikel kochten, bestelden ook één of meer van de volgende titels:
Klik op onderstaande links om verder te gaan...
|
|