|
|
|
Bij bestellingen vanuit Nederland of België boven de €75,00 betaalt u geen verzendkosten.
Bij bestellingen van minder dan €75,00 brengen wij u een tegemoetkoming in de verzendkosten van € 2,75 in rekening.
Bij orders beneden de €12,50 brengen wij tevens €1,50 administratiekosten in rekening.
Voor verzendingen naar landen buiten Nederland en België berekenen wij de geldende TNT-verzendtarieven aan u door.
|

 |
| Titel: | De ene Regel is de andere niet |
| Auteur: | Frank Bosman en Huib Klamer (red.) |
| Prijs: | € 13,20 |
| |
| Samenvatting: | Werk is zeer belangrijk voor de identiteit van een individu. Vele grote denkers uit de christelijke traditie hebben hierover uitvoerig nagedacht. Zij hebben regels ontwikkeld om een balans te vinden tussen ‘ora’ en ‘labora’, tussen ontvankelijkheid en engagement.
Augustinus, Benedictus, Franciscus, Ignatius en Dominicus – wat kunnen deze vijf spirituele grootmeesters ons leren over een gezond werkklimaat, over de verhouding tussen aandacht en inzet? En, de belangrijkste vraag: hoe kunnen zij ons vandaag de dag in het arbeidsleven de weg wijzen? De antwoorden op deze vragen staan centraal in de bijdragen van vijf theologische experts. Ook komen in dit boek managers aan het woord die in hun dagelijks werk geïnspireerd zijn door de principes of leefregels van een van deze grootmeesters.
Frank Bosman is theoloog en als programmacoördinator van LUCE/ Centrum voor Religieuze Communicatie verbonden aan de Faculteit Katholieke Theologie van de Universiteit van Tilburg.
Huib Klamer is secretaris Levensbeschouwing en Maatschappelijk Ondernemen van werkgeversorganisatie VNO-NCW. |
| |
| Categorie: | Christelijke spiritualiteit |
| |
| Formaat: | 221 x 141 x 12 |
| Aantal pagina's: | 112 |
| Leverbaar: | Deze titel is helaas uitverkocht |
|
 |
|
Diverse bezoekers die dit artikel kochten, bestelden ook één of meer van de volgende titels:
Klik op onderstaande links om verder te gaan...
|
|