|
|
|
Bij bestellingen vanuit Nederland of België boven de €75,00 betaalt u geen verzendkosten.
Bij bestellingen van minder dan €75,00 brengen wij u een tegemoetkoming in de verzendkosten van € 2,75 in rekening.
Bij orders beneden de €12,50 brengen wij tevens €1,50 administratiekosten in rekening.
Voor verzendingen naar landen buiten Nederland en België berekenen wij de geldende TNT-verzendtarieven aan u door.
|

 |
| Titel: | Wonderlijke ontmoetingen |
| Auteur: | Paul Post en Charles Caspers (red.) |
| Prijs: | € 18,00 |
| |
|
| |
| Samenvatting: | Lourdes als moderne bedevaartplaats.
Bedevaarten kunnen terugzien op een lange traditie. Al vele eeuwen voelen mensen zich hiertoe aangetrokken en ook vandaag de dag staan ze volop in de belangstelling. Er is sprake van een zoeken naar een eigentijdse invulling van bedevaarten met evenwicht tussen respect voor de oude tradities en openheid voor hedendaagse vormen van geloofsbeleving.
Dit was het thema van het 125-jarig lustrumcongres van VNB Nationale Bedevaarten, gehouden te Tilburg op donderdag 10 april 2008. De verslagen hiervan zijn gebundeld en aangevuld met een kroniek van 125 jaar Lourdes-bedevaart (voorzien van uniek fotomateriaal). De verschillende bijdragen handelen over het profiel van de moderne pelgrim, de rijke geschiedenis van de Lourdes-bedevaart, pelgrimage als uiting van hedendaagse geloofsbeleving, en de liedcultuur rondom de bedevaart.
Aan dit boek is medewerking verleend door vooraanstaande theologen en kerkhistorici, zoals Peter de Haan (Fontys Hogeschool Theologie Levensbeschouwing), Charles Caspers (Titus Brandsma Instituut), Paul Post (Universiteit van Tilburg), Anton Vernooij en Hendro Munsterman (Centre Théologique de Meylan-Grenoble / Société Française d'Études Mariales).
|
| |
| Categorie: | Reizen |
| |
| Aantal pagina's: | 144 |
| Levertijd: | 3 werkdagen |
 |
 |
|
Diverse bezoekers die dit artikel kochten, bestelden ook één of meer van de volgende titels:
Klik op onderstaande links om verder te gaan...
|
|