|
|
|
Bij bestellingen vanuit Nederland of België boven de €75,00 betaalt u geen verzendkosten.
Bij bestellingen van minder dan €75,00 brengen wij u een tegemoetkoming in de verzendkosten van € 2,75 in rekening.
Bij orders beneden de €12,50 brengen wij tevens €1,50 administratiekosten in rekening.
Voor verzendingen naar landen buiten Nederland en België berekenen wij de geldende TNT-verzendtarieven aan u door.
|

 |
| Titel: | NLP en sterven |
| Auteur: | Joe Rogge |
| Prijs: | € 5,00 |
| |
| Samenvatting: | Ook al weet je dat je binnenkort sterft, je kunt het nog resterende deel van je leven op een heel zinvolle, helende wijze invullen.
Dit boekje is onder meer bedoeld voor iedereen die door zijn beroep in de nabijheid van msnen is die weten dat ze binnenkort gaan sterven.
Nog meer heb je eraan als je dicht bij iemand staat uit je eigen kring van dierbaren die weet dat hij dood gaat. Dit ankertje is een doe-boekje, boordevol oefeningen om te leren een stervende nabij te zijn, om te gaan met zijn of haar pijn, angsten, schuldgevoelens en verdriet. Het helpt op een zeer praktische manier inzicht te krijgen in het transformatieproces dat iemand aan het einde van zijn leven doormaakt. Dit boek zal je blik op je eigen sterfelijkheid enorm verrijken en verruimen. |
| |
| Categorie: | |
| |
| Formaat: | 196 x 93 x 15 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Leverbaar: | Deze titel is helaas uitverkocht |
|
 |
|
Diverse bezoekers die dit artikel kochten, bestelden ook één of meer van de volgende titels:
Klik op onderstaande links om verder te gaan...
|
|